Javno glasovanje za projekt “Clean Shorelines for SILBA”🌎

Naš projektni prijedlog “Clean Shorelines for SILBA” je prošao prvi krug za financiranje na natječaju organiziranog od strane EOCA European Outdoor Conservation Association.

TRAJE 2. krug – JAVNO GLASOVANJE!!!

Trebamo podršku kako bismo imali priliku ostvariti ovaj projekt koji je savršen combo istraživanja i edukacije o plastici u moru! Slijedite poveznicu na stranicu za glasovanje, udijelite glas projektu “Clean Shorelines for Silba” te proslijedite poveznicu dalje kako bismo u dva tjedna glasovanja uspjeli prikupiti dovoljno glasova za pobjedu u ovoj teškoj konkurenciji!

Glasati je vrlo jednostavno, treba vam samo nekoliko sekundi vremena, a nama puno znači!

Pripremite palčeve za žešće sharanje 👍

Zajedno s partnerima se nadamo uspješnom dobivanju sredstava za ovaj projekt!

Društvo za zaštitu prirodne i kulturne baštine otoka Silbe
By the Ocean we Unite
Pokret Otoka / Island Movement
Deep Blue Explorers