Javno glasovanje za projekt “Clean Shorelines for SILBA”?

Naš projektni prijedlog “Clean Shorelines for SILBA” je prošao prvi krug za financiranje na natječaju organiziranog od strane EOCA European Outdoor Conservation Association.

TRAJE 2. krug – JAVNO GLASOVANJE!!!

Trebamo podršku kako bismo imali priliku ostvariti ovaj projekt koji je savršen combo istraživanja i edukacije o plastici u moru! Slijedite poveznicu na stranicu za glasovanje, udijelite glas projektu “Clean Shorelines for Silba” te proslijedite poveznicu dalje kako bismo u dva tjedna glasovanja uspjeli prikupiti dovoljno glasova za pobjedu u ovoj teškoj konkurenciji!

Glasati je vrlo jednostavno, treba vam samo nekoliko sekundi vremena, a nama puno znači!

Pripremite palčeve za žešće sharanje ?

Zajedno s partnerima se nadamo uspješnom dobivanju sredstava za ovaj projekt!

Društvo za zaštitu prirodne i kulturne baštine otoka Silbe
By the Ocean we Unite
Pokret Otoka / Island Movement
Deep Blue Explorers