Dijalog na temu plastike

Sudjelovali smo u “Dijalog: Mikro ili makro – plastika u moru je problem”

Povodom Svjetskog dana okoliša odazvali smo se pozivu kolega i partnera iz Terra Hub Croatia na Dijalog raspravu u Zagrebu u prostore Stablo znanja u SC-u. Za potrebe rasprave tematski orijentirane na problem otpada u moru okupili su predstavnike javnog, gospodarskog i civilnog sektora na jedno mjesto da bismo našli način kako zajedno protiv zagađenja mora plastikom. Imali smo tu čast da su i naša nastojanja u ovoj borbi protiv plastike prepoznata te smo pozvani da svoje znanjem i iskustom koje smo stekli istraživanjima mikroplastike i monitoringa plaža iznesemo drugim važnim dionicima.

Organizatori:

Terra Hub Croatia

aMORE – festival moru

Embassy of Sweden in Zagreb

Sudionici:

Pokret Otoka / Island MovementD

Greenpeace Hrvatska

Greenpeace Hrvatska

Coca Cola Hellenic

Volvo Car Hrvatska

Grad Zagreb

Službena stranicaJamnica