Društvo 20000 milja na radnim sastancima projekta AMOR kojeg provodi Eko-Zadar

Aktivni mladi za održivi razvoj – AMOR je projekt Eko-Zadra kojeg provodi u partnerstvu s Javnom ustanova Natura Jadera te OŠ Nin.

Krajem 2019. i početkom 2020. godine članovi Društva sudjelovali su na radnim sastancima programa obrazovanja za održivi razvoj “Solidarnost i aktivno djelovanje z održivi razvoj” koji se izrađuje u sklopu projekta AMOR – Aktivni mladi za održivi razvoj. Teme koje bile predmet našeg razgovora bile su raznolike – poticanje osobnih interesa i želja kod učenika, značenje održivog razvoja, ljudska prava, klimatske promjene, razvoj aktivnosti u lokalnoj zajednici, … S obzirom na višegodišnje iskustvo članova Društva u vidu provedbe edukativnih radionica o zaštiti mora i okoliša, prepoznati smo kao vrijedni partneri koji su svojim savjetima i iskustvom pripomogli nekim novim idejama i vizijama ovog projekta.

Veselimo se dojmovima s radionica s učenicima primjenom kreiranog programa!

Više o aktivnostima projekta pronađite posjetom na FB stranicu projekta ovdje: